Програма Фестиваль

25-26 травня, КИЇВ

ВДНГ, Національний комплекс «Експоцентр України» (Павільйон № 1)

просп. Академіка Глушкова, 1

Детальна програма за посиланням

 

 

18-ТИЙ КИЇВСЬКИЙ МІЖНАРОДНИЙ ФЕСТИВАЛЬ РЕКЛАМИ

- Конференція Best Marketing Practices, 25-26 травня

- Церемонія нагородження переможців КМФР, 26 травня

 

Конференція Best Marketing Practices – це передовий маркетинговий досвід від провідних представників рекламно-коммунікаційного ринку України та зарубіжжя. Конференція збере більше ніж 40 провідних українських та міжнародних спікерів, більше 30 найактуальніших та гострих тем із різних напрямів реклами та креативу. Ще більше уваги буде приділено рекламі та креативу в різних галузях: продукти харчування та напої, оптова та роздрібна торгівля, туризм та відпочинок, фінансові продукти та послуги, beautу-бізнес, телекомунікації та інше.

 

В якості спікерів будуть запрошені експерти та реальні практики. Це керівники та креативні директора рекламних креативних агентств, власники бізнесів та маркетинг директори провідних українських компаній. КМФР продовжить виступати місцем і часом для діалогу між агентствами і клієнтами.

 

Як все було в 2016 

 

 

Крім традиційної програми фестивалю, організатор – Всеукраїнська рекламна коаліція (ВРК) – готує і ще один, зовсім "не традиційний "пункт фестивальної програми. У травні 2017 ВРК відзначає своє 20-річчя і, звичайно, краще майданчика, ніж КМФР для свята, присвяченого цій даті, годі й шукати.

 

20-РІЧЧЯ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ РЕКЛАМНОЙ КОАЛІЦІЇ

- Дводенна «Виставка досягнень рекламного господарства», 25-26 травня

- Урочисте святкування 20-річчя ВРК, 25 травня.

 

У виставці зі стендами братимуть участь провідні гравці рекламно-комунікаційного ринку України: рекламні агентства – креативні, digital, медіа агентства, агентства маркетингових сервісів; рекламодавці; індустріальні комітети та інші.

 

З детальною програмою можна ознайомитись за посиланням

Оформити акредитацію на подію можна вже зараз.

 

До зустрічі 25-26 травня на ВДНГ!